assadad

 
 

Ar žinote?

Tytuvėnai užima 984 ha plotą, gyvena 3,1 tūkstančių gyventojų. Šiuo metu mieste yra miesto ir apylinkių seniūnijos, slaugos ligoninė, kultūros centras, biblioteka, Tytuvėnų miškų urėdija. Taip pat yra vidurinė mokykla, vaikų lopšelis-darželis, paštas, 2 vaistinės, stomatologiniai kabinetai. viešbutis, keletas kirpyklų, pirminis sveikatos priežiūros centras, ambulatorija ir kt.

 

www.baidare.eu

Dėmesio!!! Akcija!!! Darbo dienomis moksleiviams 35 lt.,- , o jaunimui (iki 30 metų) - 40 Lt.,- kainos paskaičiuotos su transporto paslaugomis.
Poilsiautojai nuplaukę, parvežami minkštuoju mikroautobusiuku.
 
 
 
 
Turizmas Turistiniai maršrutai Apžvalginė automobolių, dviračių trasa
 
 

Apžvalginė automobolių, dviračių trasa

El. paštas Spausdinti PDF

Trasa vingiuoja pro Tytuvėnų ir Šiluvos miestelius, siekia senasias Roglaičių kaimo kapines, Akmenės bei Rinkšelių akmenis, buvusią Pašakarnio dvaro sodybą ir pro Kokmaniškės kalną, sugrįžta  atgal į Tytuvėnų miestelį. Bendras trasos ilgis – 28 km. Tai puiki galimybė iš arčiau pažvelgti į miestelių istoriją, aplankyti įspūdingą Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblį, bei Šiluvos koplyčią ir baziliką, įsitikinti stebuklingomis Akmenės akmens su koplytėle galiomis, pajusti pagonišką dvasią prie Rinkšelių akmens, bei pailsėti seno Pašakarnio dvaro parko paunksmėje. Visą kelionę lydės nuolat besikeičiantis kraštovaizdis. Pakilę ank Kokmaniškės kalno ir užkopę į apžvalgos bokštą, galėsite pasigėrėti toli siekiančiais apylinkių vaizdais.

 
 
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt